Premium Floor
menu

NATURAL LEGEND

Panele z kolekcji Natural Legend perfekcyjnie oddają strukturę naturalnej drewnianej deski, dzięki zastosowaniu struktury synchronicznej.

Jak to działa?

Tłoczenia panela idealnie pokrywają się ze słojami. Dzięki temu, zarówno w dotyku, jak i w wyglądzie zauważysz charakterystyczną dla drewna, niejednorodną strukturę.

Sprawdź sam! Dotknij panel w miejscu słojów, a następnie na gładkim fragmencie deski. Nie odróżnisz panela od prawdziwego drewna!


Piękny efekt wizualny

Oprócz naturalnej struktury paneli, kolekcja Natural Legend charakteryzuje się również najbardziej zbliżonymi do natury odcieniami drewna. Subtelne 4-stronne V-fugi na krawędziach paneli, dają efekt oddzielnych, drewnianych desek.  Dzieki temu, podłoga nie zlewa się w jedną całość, a uwydatnia piękno poszczególnych klepek.


Jakość na lata

Panele zostały zaprojektowane w taki sposób, aby służyć Ci przez długie lata i ułatwiać codzienne funkcjonowanie całej rodziny. Klasa ścieralności AC4 i 20 letnia gwarancja dają Ci komfortowe poczucie, że intensywne użytkowanie nie wpłynie negatywnie na ich wygląd. Dziecięce zabawki, zwierzęta, piach, czy obcasy nie powodują ich rysowania, wgnieceń czy widocznych śladów zużycia.


Łatwość codziennej pielęgnacji

Dobra podłoga to taka, która daje Ci maksimum komfortu, przy minimalnym zaangażowaniu w jej pielęgancję. Panele laminowane Premium Floor z kolekcji Natural Legend wymagają jedynie podstawowych zabiegów, takich jak odkurzanie i przecieranie lekko zwilżoną ściereczką lub mopem, przy użyciu wody lub delikatnych płynów czyszczących. Ponadto, panele są antystatyczne, co oznacza, że nie przyciągają cząsteczek kurzu i nie wymagają tak częstego odkurzania jak inne podłogi.

Przejdź do produktów Nasze produkty