Premium Floor
menu

MAISON

Efekt parkietowej jodełki połączony z praktycznymi zaletami lamiantu? Z kolekcją Maison jest to możliwe! Piękny, najmodniejszy wzór jodełki nie wymaga od Ciebie cyklinowania, ani olejowania. Jej użytkowanie i konserwacja są niesamowicie proste. Choć panele z kolekcji Maison wyglądają, jakby zostały stworzone do najbardziej ekskluzywnego, pałacowego wnętrza, możesz użyć je w swoim mieszkaniu i nadać mu niepowtarzalnego charakteru. Oprócz pięknego wyglądu są odporne na zarysowania i łatwe w codziennym utrzymaniu czystości.

Oryginalne wzory paneli laminowanych

Dzięki specjalnie zaprojektowanym zamkom, z paneli Maison można ułożyć 4 oryginalne wzory: jodełkę, podwójną jodełkę, drabinę, mozaikę i cegłę.


Piękno idzie w parze z trwałością

Panele laminowane z kolekcji Maison posiadają dożywotnią gwarancję producenta. Podłoga to kluczowy i bazowy element domu. Zdając sobie sprawę z trudności związanej z jej wymianą, stawiamy na jakościowe i sprawdzone rozwiązania. Jeśli chcesz korzystać z podłogi przez wiele lat, nie martwiąc się o jej zużycie, kolekcja Maison jest wyborem doskonałym dla Ciebie.
 Montaż paneli laminowanych to łatwa i bezproblemowa czynność. Jednak, aby proces instalacji przebiegł bezbłędnie, zalecamy zapoznać się z instrukcją montażu -> INSTRUKCJA MONTAŻU PANELI Z KOLEKCJI MAISON

Przejdź do produktów Nasze produkty