Premium Floor
menu

ULTRA

Podłogi z kolekcji Ultra to wielozadaniowe panele, które doskonale sprawdzą się do każdego rodzaju wnętrza, niezależnie od jego przeznaczenia. Klasyczny, ponadczasowy design w połączeniu z wysoką jakością sprawi, że pokochasz je od pierwszego wejrzenia.

Jakość, która przetrwa wszystko


Panele laminowane Ultra powstały przy wykorzystaniu najnowszej technologii produkcji, zapewniając wysoką jakość. Podłoga od Premium Floor jest odporna na uszkodzenia mechaniczne — nie rysuje się ani nie odgniata pod wpływem ciężaru, co potwierdza klasa ścieralności na poziomie AC4 oraz użyteczności 23.
 

 


Z biegiem lat nie odkształca się ani nie odbarwia, zachowując swój idealny wygląd. Panele są także odporne na żar  i działanie wody. Specjalne woskowane zamki Uniclic chronią panel laminowany przed działaniem wilgoci do 12 godzin, dzięki czemu nie musisz się przejmować przypadkowym zalaniem materiału.

 

 

Ponadczasowy wygląd
 

Kolekcja Ultra to piękne neutralne odcienie, które w doskonały sposób imitują naturalne drewno. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że świetnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnej aranżacji, ale także klasycznej. Panele laminowane staną się doskonałym dopełnieniem każdego wnętrza, niezależnie od wybranego stylu.

 

Łatwość użytkowania

Panele podłogowe Premium Floor nie wymagają dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych ani specjalnych środków czyszczących. Wystarczy je odkurzyć i przetrzeć zwykłym mopem, by zachowały doskonały wygląd. Panele są także odporne na zaplamienia oraz posiadają właściwości antystatyczne, dzięki czemu utrzymanie mieszkania w czystości staje się jeszcze prostsze. Panele laminowane z kolekcji Ultra to doskonały wybór dla wszystkich użytkowników, którzy szukają uniwersalnej podłogi, która sprosta każdemu wyzwaniu.

Przejdź do produktów Nasze produkty