Premium Floor
menu

AMPIO

Kolekcja Ampio to nowoczesne panele podłogowe o zwiększonych wymiarach desek. Piękny design, zaprojektowany z myślą o współczesnych aranżacjach wnętrz sprawdzi się doskonale w przestrzennych biurach jak i domowym zaciszu.

                                                                       

Nowoczesny design

Panele laminowane z kolekcji Ampio to świetny wybór do wykańczania wnętrz – są szersze niż tradycyjne deski, dzięki czemu w szybki i łatwy sposób wypełnią każdą przestrzeń. Ten trendowy dodatek sprawdzi się zarówno w wielkopowierzchniowych przestrzeniach biurowych, ale także w prywatnych domach jak i mieszkaniach. Panele o zwiększonym rozmiarze nadadzą pomieszczeniu nowoczesnego wyglądu, zmieniając każdy pokój w stylową aranżację.

Niepowtarzalna jakość


Panele laminowane to nie tylko nowoczesne dekory, ale także wysokie parametry techniczne. Podłogi są odporne na zarysowania, odkształcenia, ścieranie powierzchni, a nawet wodę. Wysokie obcasy, piasek czy pazury zwierząt domowych nie powodują ich niszczenia, a woskowane zamki gwarantują wodoodporność paneli do 12 godzin.

 


Panel laminowany z kolekcji Ampio to świetna baza do każdego wnętrza, która przez wiele lat będzie prezentować się perfekcyjnie. Doskonała jakość naszych paneli została potwierdzona przez niezależne testy laboratoryjne nadając im klasę ścieralności AC4. Panele podłogowe Premium Floor staną się niezastąpioną bazą wnętrz o przeznaczeniu komercyjnym, jak i domowym.

 


Wspaniały efekt wizualny

Kolekcja Ampio to gwarancja wspaniale prezentującego się wnętrza. Zwiększone wymiary paneli sprawią, że pomieszczenie będzie wydawało się większe, a piękne dekory doskonale imitujące prawdziwe drewno dodadzą pomieszczeniu charakteru. Minimalistyczna aranżacja z efektem przestronności czy przytulny, pełen ciepła pokój? Z Ampio nie musisz wybierać. 

Przejdź do produktów Nasze produkty