Premium Floor
menu

LEGEND

Panele z kolekcji Legend to klasyczne, eleganckie deski, które będą służyć Ci przez długie lata. Podłoga występuje w 2 wykończeniach:
 

SOFT TOUCH MAT
Subtelna matowa struktura paneli daje jedwabisty, gładki efekt. Dzięki temu podłoga ma przyjemną w dotyku strukturę i naturalny efekt, bez sztucznych wybłyszczeń.

 

STRUKTURA SZCZOTKOWANA
Delikatne przetarcia (szczotkowania) powierzchni panela powodują, że wygląda on naturalnie i trójwymiarowo - jak prawdziwa surowa, drewniana deska.

 

Trwałe, praktyczne i jednocześnie znakomicie prezentujące się zarówno w klasycznie urządzonych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Laminowane panele podłogowe z kolekcji Legend zachwycają starannym wykonaniem, a dzięki inspiracji czerpanej wprost z natury – perfekcyjnie naśladują przyjemną dla oka kolorystykę i charakterystyczną dla drewnianych desek teksturę.

Wysoka jakość i duży wybór

Ponieważ naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów, oferujemy wyłącznie najwyższej jakości laminowane panele podłogowe. To oznacza, że otrzymują Państwo produkt o bardzo dobrych parametrach technicznych, antypoślizgowy, antystatyczny oraz odpowiedni do ogrzewania podłogowego, który wyróżnia się odpornością na:

● ciężar, wgniecenia, zadrapania,
● zaplamienie i żar,
● a także na ścieranie wynikające z codziennej eksploatacji.

Dzięki temu, że kolekcja Legend to panele laminowane dostępne w wielu wariantach kolorystycznych – od bielonego dębu prowansalskiego, przez ciepły orzechowy, aż po subtelny dąb piaskowy, bez trudu wybiorą Państwo ten najodpowiedniejszy, idealnie uzupełniający przestrzeń domu.

Prosty montaż i spektakularne efekty

Dużym atutem prezentowanych produktów jest fakt, że panele laminowane podłogowe są bardzo proste w montażu, a ich położenie nie zabiera wiele czasu. Ponadto, w procesie produkcji uwzględniono zapotrzebowanie Klientów na wyroby o wysokich walorach estetycznych, dlatego do ich wytworzenia wykorzystywane są nie tylko najlepsze surowce. Tajemnicą osiąganych spektakularnych efektów wizualnych i naturalnego wyglądu są, w zależności od wariantu, zastosowane wykończenia - soft touch mat lub szczotkowanie, a także 4-stronna V-fuga.

Serdecznie zapraszamy

Kolekcja Legend to laminowane panele podłogowe charakteryzujące się doskonałymi właściwościami użytkowymi, posiadające niezaprzeczalny urok naturalnego drewna, które po zamontowaniu znakomicie sprawdzą się w niemal każdym pomieszczeniu – salonie, kuchni czy sypialni. Jeżeli stoją Państwo przed wyborem podłóg do swojego domu, zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas materiałów wykończeniowych. Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące dostępnego asortymentu oraz sposobu złożenia zamówienia.

Przejdź do produktów Nasze produkty