Premium Floor
menu

FUTURO

Podłoga laminowana z kolekcji Futuro to innowacyjne połączenie wysokiej jakości z ultra naturalnym wyglądem. Specjalna technika produkcji sprawia, że panele stają się niemal niemożliwe do odróżnienia od prawdziwej, drewnianej deski, przy czym cechują się wysoką jakością. Futuro to kolekcja, która łączy ponadczasowy, naturalny wygląd z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Innowacyjne rozwiązania

Panele Futuro to podłoga, która została wykonana z dbałością o każdy szczegół.  Panele wyróżniają się specjalną prasowaną fugą, która polega na tym, że zarówno wzór jak i struktura drewna kontynuowana jest na fazie pomiędzy łączeniami paneli. Dzięki temu po zamontowaniu podłogi wzór drewna jest kontynuowany na całej jej długości, a pojedyncze panele, które dodatkowo posiadają 4-stronną v-fugę, nabierają wyglądu prawdziwych, drewnianych desek.  


Niepowtarzalna jakość

Panele laminowane są wodoodporne aż do 24 godzin. Oznacza to, że rozlana na powierzchni woda nie uszkodzi materiału i nie wniknie w głąb struktury. W przypadku innych marek i braku gwarancji na wodę, panele nawet po krótkotrwałym kontakcie z wilgocią mogą spuchnąć, powodując nieestetyczne wybrzuszenia na powierzchni. Kolekcja Futuro nie tylko jest odporna na przypadkowe zalanie powierzchni kawą, ale również daje gwarancje na 24 godziny wodoszczelności w przypadku zalania.


 

Podłoga powstała przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych, dzięki którym możliwe było stworzenie wysokiej jakości, odpornej na uszkodzenia mechaniczne deski. Panel laminowany cechuje się odpornością na zarysowania, to nieoceniony komfort dla posiadaczy zwierząt. Jest również odporny na żar oraz ciężar – nie pozostawia wgnieceń nawet w przypadku ciężkich mebli. Dzięki temu doskonale sprawdzi się do kuchni, dla mniej lub bardziej wprawionego kucharza. Panele Futuro posiadają specjalną powłokę antystatyczną i właściwości antypoślizgowe, co doceni każdy rodzic, niezależnie od wieku pociechy.


 

Doskonałe właściwości


Struktura synchroniczna to wyczuwalny pod palcami wzór drewna wytłoczony na powierzchni panela, który idealnie pokrywa się z kolorem linii oraz słoi. Dzięki temu panele laminowane Futuro zyskują na trójwymiarowości i naturalnym wyglądzie.


 Panele podłogowe Premium Floor posiadają specjalną 4-stronną frezowaną v-fugę. Dzięki temu zamontowane na posadzce panele wyglądają jak prawdziwa, drewniana podłoga, zbudowana z poszczególnych desek. Dodanie w procesie produkcji prasowanej v-fugi tylko wspomogło ten efekt. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii produkcji możliwe było przeniesienie wzoru i naturalnej struktury z powierzchni również na fazę pomiędzy łączeniem paneli. Dzięki temu podłoga wygląda naturalnie, zachowując wysokie właściwości laminatu.

 

 

Przytulna atmosfera
 

Kolekcja Futuro to ciepłe, naturalne odcienie, które sprawią, że każde wnętrze nabierze rodzinnego ciepła. Wyjątkowe dekory wniosą do Twojego domu atmosferę przytulności, dzięki której przearanżujesz swój dom dokładnie tak, jak o tym zawsze marzyłeś. Wysokie parametry techniczne sprawiają, że podłogi laminowane sprawdzą się również do kuchni czy łazienki. Sprawdź niepowtarzalne, drewniane dekory z kolekcji Futuro i ciesz się wyjątkową atmosferą w każdym pomieszczeniu.

Przejdź do produktów Nasze produkty