Premium Floor
menu

HYDRO24

Panele laminowane z kolekcji Hydro24 to absolutny przebój w ofercie podłogowej. Swoją popularność zawdzięczają nietypowej dla paneli funkcji wodoszczelności. 

Panele wodoszczelne - jak to działa?


Fugi paneli pokryte są specjalną hydrofobową powłoką, która chroni krawędzie paneli, a tym samym zapobiega przedostaniu się wody do ich wnętrza. System blokowania przepływu wody jest bardzo szczelny i nie pozwala na przedostawanie się wody do spoin.  Dodatkowo, panele posiadają wysokiej jakości wodoszczelny rdzeń z HDF. Ochrona przed wodą zapewniona jest na okres 24 godzin - w tym czasie należy usunąć ciecz z powierzchni podłogi. Oznacza to, że panele mogą być montowane we wszystkich pomieszczeniach o zwiększonym, ale tymczasowym narażeniu na wilgoć.

 

Dożywotnia gwarancja producenta

Podłoga to element wnętrza, który ze względu na trudność wymiany, musi służyć przez długie lata. Panele Premium Floor z kolekcji Hydro24 posiadają doskonałe parametry techniczne, które są potwierdzone dożywotnią gwarancją producenta. Dzięki temu, możesz swobodnie użytkować swoją podłogę, nie martwiąc się o jej zużycie.
 

Łatwy montaż paneli podłogowych

Pomimo unikatowych funkcji paneli z kolekcji Hydro24, ich montaż jest równie łatwy, jak innych kolekcji. Panele wyposażone są w niezwykle trwały zamek DuoLock, który umożliwia szybki i czysty montaż "na click".  Panele wpinane są jeden w drugi, dzięki czemu nie potrzeba żadnych specjalnych narzędzi, czy kleju. 

Przejdź do produktów Nasze produkty