Premium Floor
menu
Przedłużamy promocję na ponadczasową jodełkę Premium Floor!

Przedłużamy promocję na ponadczasową jodełkę Premium Floor!

Szukasz wysokiej jakości, podłogi laminowanej, w ponadczasowym wzorze jodełki angielskiej? Świetnie się składa, w Premium Floor w kolekcji Masion znajdziesz najpiękniejsze drewniane wzory i odcienie. Dodatkowo od 25 lipca do 30 listopada 2023 r. kupisz je w promocyjnej cenie 169,95 zł/m² !

Ponadczasowa jakość

Efekt parkietowej jodełki z kolekcji Maison będzie doskonale się prezentował we wszystkich wnętrzach, zarówno tych klasycznych, nowoczesnych jak i w stylu industrialnym. Jednak piękny wygląd to nie wszystko. Panele laminowane z kolekcji Premium Floor to doskonałe rozwiązanie dla wymagających użytkowników – cechuje je wysoka klasa ścieralności AC4, odporność na ciężar, odkształcenia oraz zarysowania. To ponadczasowy wzór o ponadczasowej jakości.

Drewniany dekor

Niezawodna jodełka angielska z kolekcji Maison firmy Premium Floor to idealne rozwiązanie dla tych, którzy marzą o naturalnym wyglądzie drewnianej podłogi bez konieczności cyklinowania czy olejowania. Naturalne odcienie połączone ze wzorem drewnianych linii oraz słoi zapewniają wygląd prawdziwej, drewnianej deski.  

Właściwości użytkowe i montaż

Panele są nie tylko odporne na zarysowania, ale także łatwe w utrzymaniu czystości dzięki swoim właściwościom antystatycznym oraz plamoodpornym. Dzięki prostemu montażowi "na klik" możesz samodzielnie ułożyć je w dowolny wzór. W naszych inspiracjach znajdziesz 4 propozycje:

  • Jodełka
  • Jodełka podwójna
  • Drabina
  • Cegła
  • Mozaika

Nasze panele są dostosowane do użytku wraz z ogrzewaniem podłogowym wodnym, dzięki czemu nie musisz się martwić o stosowanie specjalnych instalacji cieplnych w swoim domu. Do tego zapewniamy dożywotnią gwarancję na nasze produkty w użytku domowym.

Gdzie kupić panele laminowane z kolekcji Masion?

Panele laminowane z kolekcji Maison możesz kupić w sklepach stacjonarnych oraz online u naszych partnerów w całej Polsce. Pełną listę dystrybutorów znajdziesz TUTAJ. Wystarczy, że wpiszesz nazwę swojego miasta — w ten sposób łatwo sprawdzisz, gdzie znajduje się najbliższy sklep z podłogami Premium Floor.

Powrót