Premium Floor
menu

Piękno niedoskonałości

W świecie, w którym wszędzie otaczają nas jednolite i perfekcyjnie wygładzone ludzką ręką powierzchnie, zaczynamy coraz bardziej tęsknić za autentycznymi wzorami i strukturami, w które bogata jest natura. Uciekamy od tego, co idealne, a wartości szukamy w tym, co niedoskonałe. Choć wciąż trwałe! Odpowiedzią na te potrzeby jest nasza kolekcja paneli laminowanych Natural Legend.

Piękno niedoskonałości

Wabi-sabi to stara japońska filozofia będąca pochwałą niedoskonałości. Jej niezmienna popularność dowodzi, że głęboko w naszej naturze leży potrzeba obcowania z tym, co nie jest idealne. Co ma swój indywidualny charakter, jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Filozofia ta była inspiracją do stworzenia wyjątkowych paneli Natural Legend.

Panele laminowane – wzory z natury

To panele, które doskonale imitują wzory z natury. Wszelkie sęki i słoje, nieregularne struktury i przetarcia są tu obecne i cieszą oko zmęczone jednostajnością gładkich, jednokolorowych powierzchni. Widoczne dla oka detale prawdziwej drewnianej podłogi wprowadzają do wnętrza urozmaicenie i ten naturalny rys, który sprawia, że mieszkanie czy dom stają się przytulniejsze i bardziej autentyczne. Wciąż jednak pozostają niezwykle trwałe, łatwe do utrzymania w czystości, a nawet jeśli zbierze się na nich cienka warstwa kurzu, trudno ją dostrzec. Kolekcja paneli laminowanych Natural Legend to sześć odcieni dębu, które łatwo dopasujesz do stylu swojego wnętrza.

Panele, które dopasujesz do każdego wnętrza

Jasny i ciepły odcień ma Dąb Jantar z wyraźnie zaznaczonymi słojami i tłoczeniami doskonale imitującymi naturalne drewno. Panele pasują do przytulnych, tradycyjnych wnętrz z meblami w ciemniejszym odcieniu i z wyrazistymi detalami kolorystycznymi, np. czerwonym dywanem, bądź bordowymi zasłonami.

 

 

Dąb Klasyczny to elegancja i szyk, które łatwo jest dobrać zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Doskonale koresponduje z prostymi i szlachetnymi formami mebli oraz do rozmaitych odcieni wykończenia – od ciepłych po chłodne.

 

 

Podobnie jest z Dębem Królewskim, w którym szczególnie wyraźnie można śledzić linie słojów i struktury drewna. Ożywia wnętrze pozostawiając je jednak przyjemnym w odbiorze. Doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznej aranżacji i vintage, jak i nowoczesnej.

 

 

Dąb Siwy o jasnym, lekko chłodnym odcieniu uwypukli piękno wnętrza urządzonego w stylu skandynawskim. Zaaranżowanym odcieniami naturalnymi.

 


 

​​​​​Z kolei Dąb Satynowy o lekko migdałowym odcieniu pasuje do elegancko urządzonych przestrzeni w klasycznym stylu.

 

 


Głęboki, ciemny odcień Dębu Lancaster z niezwykle ciekawą strukturą to idealny wybór do wnętrz urządzonych, np. w stylu vintage lub odwołujących się do klasyki.

 

 


Panele o nieprzeciętnej trwałości

Piękno niedoskonałości paneli Natural Legend nie wiąże się z kompromisem odnośnie ich trwałości. 20 letnia gwarancja zobowiązuje, a taką zapewnia producent na tę kolekcję. Wszystkie panele są odporne na wszelkie uszkodzenia i naprawdę łatwe w użytkowaniu. Nie wymagają specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych czy konserwujących. A dzięki właściwościom antyseptycznym, nie osiada na nich kurz. Oferują przy tym przyjemność obcowania z niedoskonałością. Tworzą wyjątkowe podłoże dla rozmaitych aranżacji i są przyjazne w dotyku. To naturalny wybór na lata.

Powrót