Premium Floor
menu
Jak dobrać podłogę do wnętrza?

Jak dobrać podłogę do wnętrza?

Ultra+ Dąb Jantar - 87718

Na aranżację pomieszczeń wpływa wiele czynników. Podstawą jest jednak podłoga, która najbardziej rzutuje na odbiór domowego wnętrza. Jeśli zatem dopiero wybieramy motyw mieszkania, to warto skorzystać z asortymentu Premium Floor, gdzie znajdziemy liczne kolekcje paneli pasujące do wielu styli — poznajmy najpopularniejsze z nich!

Styl boho

Ultra Dąb Beżowy - 88496

Wnętrza utrzymane w stylu la bohème zaskakują swoim połączeniem swobody i natury. W tym motywie nie brakuje naturalnych materiałów w postaci drewna, lnu oraz wikliny, które kojarzą się z nutkami orientu. Kolory ścian i wyposażenia swoją tonacją nawiązują do ziemi oraz natury, dlatego w domowym wnętrzu nie może zabraknąć szarych, zielonych, żółty, brązowych i białych odcieni. Podłoga musi być utrzymana w prostej, stonowanej kolorystyce, co idealnie spełniają panele laminowane “Dąb Beżowy” z kolekcji Ultra o dekorach doskonale imitujących naturalne drewno.

Styl klasyczny

Ultra+ Dąb Klasyczny - 87719

Prostota jest czasem najlepsza, co udowadnia ten ponadczasowy motyw. Domownicy cenią sobie styl klasyczny za symetryczność, nieprzesadną elegancję oraz przytulność. W tych przestrzeniach dominują odcienie beżu, bieli oraz szarości, które świetnie komponują się z kolorowymi dodatkami, wyposażeniem oraz przestronnym, dobrze oświetlonym pomieszczeniem. Podstawą stylu klasycznego są solidne, skórzane i drewniane materiały, które na długie lata będą cieszyć oczy domowników. Polecamy panele laminowane “Dąb Klasyczny” z kolekcji Ultra +, których eleganckie i solidne dekory gwarantują piękno i trwałość.

Styl vintage

Maison Dąb Wersalski - 88616

Ten motyw to propozycja dla domowników, którzy pragną powspominać dawne czasy, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z pewnej domieszki nowoczesności. Pomagają w tym figurki, stare zegary, pamiątki oraz metalowe ozdoby, które doskonale współgrają z odnowionymi meblami. Całość utrzymana jest w stonowanych barwach, które jeszcze bardziej działają na wyobraźnie. Do stylu vintage idealnie pasuję panele laminowane “Dąb Belweder” z kolekcji Maison, które ułożone w jodełkę angielską każdemu przywrócą wspomnienia starych czasów.

Powrót